O NAS

TQMS – To firma tworzona przez ludzi z pasją. Powstała z inicjatywy dwóch inżynierów współpracujących ze sobą od ponad 8 lat. Zajmujemy się kompleksowym serwisem urządzeń medycznych służących do diagnostyki obrazowej. Działamy na polskim rynku od 2016 roku, każdego dnia dbamy o ukontentowanie nawet najbardziej wymagających klientów. Specjalizujemy się  w aparatach CT oraz MR produkowanych przez GE, Siemens i Hitachi. Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie w autoryzowanym serwisie aparatów RTG firmy Shimadzu pozwala nam zapewnić najlepszą jakość usług serwisowych związanych również z tym sprzętem. Naszym klientom oferujemy najwyższe standardy współpracy dostosowując indywidualną ofertę spełniającą wszelkie oczekiwania. Świadczymy pełen zakres usług związanych z opieką serwisową, jak i profesjonalne doradztwo w wyborze najlepszych rozwiązań dotyczących Twoich urządzeń medycznych. Zapraszamy do kontaktu. Każdego klienta traktujemy indywidualnie.

Maciej Staniszewski

Jeden ze współzałożycieli firmy i nieugięty członek zarządu. Trzyma TQMS na swoich barkach niczym Atlas kulę ziemską. Maciej to prawdziwy Chuck Norris wśród inżynierów.
Z półobrotu jest w stanie odkręcić nawet najmniejszą śrubkę. Czarny pas z obrazowania techniką MRI miał już na studiach. Kolejne stopnie wtajemniczenia z dziedziny rezonansu osiągał zarówno w autoryzowanym, jak i nieautoryzowanym serwisie. Prywatnie bliżej mu do Kung-fu Pandy niż bohatera kina akcji. Poza pracą dąży do osiągnięcia spokoju i harmonii. Ukojenie przynosi mu obcowanie z naturą. Za najcenniejsze owoce życia uważa swoje trzy córki. Maciej to prawdziwa dusza towarzystwa. Muzyka? Już od najmłodszych lat niczym słowik śpiewał piłkarskie przyśpiewki stadionowe.

Człowiek renesansu, a może rezonansu…

Marek Świć

Współzałożyciel firmy, ostoja zarządu i całego TQMS. Inżynier pracujący – żadnej pracy się nie boi! Od budowlanki przez elektronikę, hydraulikę po informatykę, zagadnienia ścisłe również nie są mu obce. Człowiek pozytywnie napromieniowany, głównie przez lata doświadczenia. Od małego fascynuje go majsterkowanie. Legendy głoszą, że urodził się ze śrubokrętem w ręku. Z biegiem lat jego główną pasją stały się tomografy. Jednym słowem super hero w swojej dziedzinie.

Za dnia pogromca usterek, pod osłoną nocy wertuje stosy dokumentów. Posiada magiczną zdolność zapamiętywania part number-ów każdej zobaczonej części. Człowiek z pasją do pracy, a w wolnych chwilach tata na pełen etat. Mimo to nie ma ludzi idealnych, Marek posiada wielkie uzależnienie – zakupy internetowe. Buszowanie po stronach w poszukiwaniu ciągłych nowości technologicznych, narzędzi czy plastikowych bubli to prawdziwa obsesja Marka.

Monika Chrząstowska

Jest jedną z kliku głównych pracowników biurowych naszej firmy. Odpowiada ona za logistykę, oraz dzięki swojej wybitnej znajomości angielskiego, także za kontakty międzynarodowe. Zawsze uśmiechnięta i w dobrym humorze, z ukojeniem w głosie jest w stanie przekazać nawet najgorsze wieści. Jest bardzo chętnie zapraszana na wszelkie imprezy gdyż jej zamiłowaniem jest pieczenie ciast oraz tortów. Wolne chwile Monika poświęca na robótki ręczne, prace manualne oraz inne kreatywne zajęcia.

Konrad Grabowski

Jeśli kojarzysz Johnnego Bravo to świetnie się składa, Konrad to jego absolutny klon w lekko ulepszonej wersji. A może to Johnny wzorował się na nim… w sumie ciekawe, musimy to sprawdzić.  Każda Pani na stacji benzynowej nie może się oprzeć wdziękom i absolutnemu urokowi Konrada, czerwieniąc się na sam jego widok. Człowiek do tańca i do różańca. Lubi  dobrze się bawić i nierzadko jest absolutnym gwoździem imprezy. Swoje umiejętności i wiedzę inżynieryjną Konrad zdobywał pracując na maszynach mniejszego kalibru, ale pewnego dnia postanowił, że od dzisiaj będzie naprawiał sprzęty ratujące ludzi. Tak oto zawitał na pokład TQMS.

Anna Jurkiewicz

Podobno to kobieta stoi za każdym wielkim sukcesem. Tak jest również w TQMS. Weteran boju w naszej firmie. Dumnie nosi order pierwszego pracownika firmy, razem z kawą dla zarządu, w którym jest asystentem. Człowiek pióra. Napisane przez nią oferty są bardziej interesujące niż XIII Księga Pana Tadeusza. Porządkowanie i nadzorowanie papierów w firmie to jej działka. Jedno jest pewne, sam Pitagoras lepiej nie radziłby sobie z cyframi i segregatorami. Dobra dusza trzymająca pieczę nad wszystkim i wszystkimi. Rozmowy z klientami, prowadzenie kalendarza, a jak trzeba to i ustawienie do pionu inżynierów, gdy znajdzie najmniejszy błąd w raporcie. Jednym słowem Anka to super babka. Kocha fitness i swojego kota Puszka, z którym wspólnie dzielą kanapę oglądając filmy akcji.

Emil Jurewicz

W firmie Emil zajmuje się serwisem wewnętrznym z pracowitością mrówki odkręcając śrubki. Zaangażowanie to jego drugie imię, trzecim są chęci. Cechuje go pozytywne nastawienie, poczucie humoru oraz upartość osła. Podobno Emil to romantyk z duszą wojownika, ale jeszcze czekamy na potwierdzenie w czynach. Pasjonat protetyki stomatologicznej. Można powiedzieć, że na zębach zjadł zęby.  W wolnych chwilach lubi moczyć wędkę w zacisznym miejscu wciąż mając nadzieję na złowienie złotej rybki.

Krzysztof Kamiński

To nasz głównodowodzący, zarządzający inwentarzem w Radzyniu Podlaskim. Rzeczy niemożliwe robi od ręki, na cuda potrzebuje odrobiny czasu. Żadne prace na wysokości i na ziemi nie są mu straszne, trzeba zdjąć kota z drzewa albo zrobić nawodnienie w ogrodzie? Nie ma problemu. Wózkiem widłowym operuje niczym Vivaldi skrzypcami. W nawiązaniu do muzyki Krzysiek jest z zamiłowania DJ-em i kiedyś często grywał na imprezach wielkiego formatu. Obecnie jednak jest na etapie naprawiania konsoli – kolejny rok..

Katarzyna Kiewel

Swoją dobrocią i życzliwością potrafi ująć każdego. W firmie odpowiada za ład i porządek. Szczególnie w dokumentacji biurowej, formułach Excelowych , oraz wszelkich aspektach związanych z przesyłkami i magazynem. Jeśli zachodzi potrzeba, z bystrością sokoła monitoruje paczki krajowe oraz zagraniczne, zawsze trafnie odpowiadając agencji celnej na wszystkie pytania.
Nie przeoczy również, nawet najdrobniejszych błędów w numerach części z raportów uzupełnianych przez inżynierów. Na szczęście cierpliwości jej nie brakuje.
Prywatnie uwielbia oglądać seriale i czytać książki. Z racji zapotrzebowania na dreszczyk emocji są to głównie thrillery. Ponad wszystko ceni sobie siatkówkę. Jednak z racji obowiązków pracowniczych oraz domowych coraz rzadziej ma okazję żeby relaksować się w ten sposób.

Paweł Kozdra

Człowiek opanowany i zorganizowany, zawsze w czas i na czas. Zazwyczaj jest trzy kroki przed innymi. Przygotowany na każdą sytuację: apokalipsa? Nalot Zombie? Nie ma sprawy, Paweł niczym John Rambo w tej sytuacji wybawi Cię z opresji, a nawet może poczęstuje konserwą bądź jakimś przepysznym wyrobem własnym? Pomijając wielozadaniowość, perfekcyjne myślenie w przód oraz obsesyjne zamiłowania do tomografów, Paweł jest kwintesencją prawdziwego inżyniera. Czasami bywa, że patrząc na niego z bliska, widzimy jak myślami jest gdzieś obok, a cyfry i litery latają wokół jego głowy niczym rój motyli. Prywatnie Paweł jest miłośnikiem pukawek. Łuk, proca, karabin czy działko p-lot? Nie ma znaczenia, ważne żeby strzelało. Super gość z piękną pasją, który wpasowuje się w nasz zespół niczym ziemniaczki do schabowego.

Piotr Kubacki

Gdy potrzeba nietuzinkowej siły wszyscy wiedzą do kogo się zwrócić. To właśnie Piotr jest firmowym Herkulesem. Nie straszne mu najtrudniejsze zadania i nieziemskie wyzwania. Piotr jest oazą spokoju, równowagi i dyscypliny. Z tego powodu właśnie, świetnie się sprawdza na polu zarządzania jakością firmowego asortymentu i wyposażenia. Krążą legendy, że kiedyś Piotr o sile własnych ramion wyciągnął tomograf z płonącego budynku i wyskoczył z nim z trzeciego piętra… cóż niektóre legendy mają w sobie więcej prawdy, niż nam się wydaje. Prywatnie Piotrek lub zajmować się majsterkowaniem oraz naprawianiem samochodów. Z racji jego zamiłowania do off-roadu jest to niewątpliwie nieoceniona umiejętność. Jest to osoba towarzyska, uczynna i szczera. Jeśli masz jakiś problem, na pewno nie odmówi pomocy.

Jakub Niedzielak

“Wysoki blondyn tak z metr osiemdziesiąt, niebieskie oczy, czarujący uśmiech” – tak właśnie przedstawia się Kuba. Mimo tego, że to najmłodszy pracownik TQMS, w swoim życiu pociął na kawałki nie jeden tomograf – oczywiście w celach badawczych. Interesuje go wszystko co mechaniczne, techniczne, do skręcania, rozkręcania, przekręcenia, odkręcenia… Jego super moc to demontaż, a w tym temacie “niemożliwe” dla niego nie istnieje. Jakub niczym się nie przejmując, rozwiązania siłowe stawia nad te umysłowe.

Człowiek zarażający entuzjazmem.

Piotr Otulski

To prawdziwy Mac Gyver w swojej dziedzinie – za pomocą spinacza montuje silnik w aucie,bo normalnymi narzędziami byłoby przecież nudno. W wieku 7 lat rozkręcił swój ulubiony zegar z kukułką, niestety nigdy nie udało się go złożyć z powrotem. W ramach odkupienia win, za misję życiową wyznaczył sobie naprawianie wszystkich urządzeń. Tak właśnie narodził się specjalista od rezonansów. Pasjonat morza,wielbiciel żeglarstwa. Można stwierdzić, że urodził się na łodzi, a może w Łodzi…Pracę zawsze wykonuje rzetelnie krok po kroku, nie przejmując się zdaniem innych.Dokładność i precyzję stawia na pierwszym miejscu. Prawdopodobnie najspokojniejsza osoba na świecie. Wielu ludzi uważa, że jeśli miałby nadejść koniec świata, to chcieliby dowiedzieć się o tym właśnie od Piotra. O Piotrze można również powiedzieć, że to człowiek nie na żarty… – kocha jeść. Jego motto życiowe głosi, że “inżyniera prawdziwego poznasz polutownicy jego.”

Irena Pietrzak

Oaza skupienia i spokoju. Perfekcjonizm i dokładność w pracy stawia na pierwszym miejscu. Idealnie zorganizowany kalendarz to znak rozpoznawczy Ireny. Wszystko co ma swój czas musi mieć i swoje miejsce. Dzięki znajomości rynku i swoim wieloletnim kontaktom jest w stanie załatwić nawet najtrudniej dostępne części np. z drugiego końca świata. Wolne chwile celebruje w objęciach ukochanych lektur historycznych i kryminałów. Jako dyrektor do spraw logistyki musi gdzieś dać ujście emocjom. Mało kto wie, że Irena uwielbia deszcz,
a dlaczego? Nasza Pani dyrektor kocha w wolnych chwilach skakać ze swoimi córkami po kałużach! Zawodowo kobieta ściśle trzymająca się zasad, prawdziwa profesjonalistka.
W domu spontaniczny i  pozytywny żywioł. Wycieczka na drugi koniec polski? Za godzinę? “Nie ma sprawy, tylko poinformuję szefa” – taka właśnie jest Irena.

Witold Piwowarski

Przedstawiciel wymierającego gatunku prawdziwych inżynierów. Wyrażenia takie jak: światłowód, kolimator, anoda czy podkładka sprężysta znał od małego, lepiej niż literaturę Falskiego. Swoją szeroką wiedzę posiadł studiując inżynierię biomedyczną na Politechnice Lubelskiej. Stając się częścią zespołu TQMS, przekonał się jednak, że praktyczne umiejętności przychodzą jedynie z doświadczeniem. Wraz ze stażem pracy serwisowanie stało się jego hobby, które wciąga niczym rezonans ferromagnetyki. W wolnych chwilach Witek jest mistrzem od składania mebli. Jedna szafka w jeden dzień – nie ma problemu! Prywatnie jest on wielbicielem podróżowania po świecie i poznawania nowych kultur. Aktualnie dzięki pracy, jest on na etapie zwiedzania całej Polski – głównie zza szyby samochodu.

Michał Siemiński

Michał to prawdziwy człowiek orkiestra. Niegdyś idol nastolatek i bożyszcze tłumów. Obecnie poważny inżynier serwisu. Gitarę i flet zamienił na wkrętaki i klucz. Podobno jest w stanie poprowadzić każdy pojazd, od hulajnogi po bat-mobil. Ciągle się zastanawia co woli bardziej. Rezonansy? A może tomografy? Nie mogąc się zdecydować, pogłębia wiedzę na temat obu urządzeń. Michał ma w sobie coś z Indiana Jones’a, lubi odkrywać nowe miejsca. Jako nowy cel wyznaczył sobie zwiedzenie wszystkich stolic Europy. Kocha wędkowanie. Każdą złowioną rybę wypuszcza z nadzieją, że spełni jego trzy życzenia ( a tak naprawde ma zbyt miękkie serce, ale nigdy się do tego nie przyzna więc ciiiii).

Tomasz Stelmach

Tomek jest to człowiek, którego nie da się wyprowadzić z równowagi. Zawsze uśmiechnięty i chętny do pomocy. Swoją pracowitością budzi podziw wszystkich wokół. Nawet jeśli zadzwonisz w piątek po południu, Tomek bez żalu przyjedzie i przywiezie dobre nastawienie. Prywatnie świeżo upieczony tata i wzorowy gospodarz. Jeśli ktoś chce kupić truskawki to już wiadomo gdzie szukać. Tomka można również określić mianem Dżepetta naszych czasów – jeśli prace w drewnie to zawsze jest pierwszy. Stworzenie ławki do wypoczynku na magazynie zajęło mu jedynie… kilka tygodni.

Beata Wilczyńska

W TQMS Beata zajmuje się wieloma sprawami, od certyfikatów przez faktury po umawianie wizyt serwisowych. Mimo wieloletniego doświadczenia i specjalistycznych studiów  Beata jest spragniona wiedzy i ciągle dąży do samodoskonalenia. Aktualne przepisy jak i ustawy zmieniają się jak grecki tydzień w Lidlu, a mimo to Beata trzyma rękę na pulsie i ciągłe zmiany jej nie straszne. Prywatnie miłośniczka dobrego kina, mocarz języka angielskiego i fanka literatury rosyjskiej. Mimo łagodnego wizerunku i sympatycznej aparycji Beata jest prawdziwą fanką ciężkiej i mrocznej muzyki. Głośniki na maxa to za mało! Jeśli szukasz kompana do mocnych koncertów lub potrzebujesz serwisu medycznego, to wiesz do kogo dzwonić!

Krystian Woliński

Człowiek pochodzący z Płocka, któremu żadna praca nie jest straszna. Swoje przygody zawodowe zaczynał od prażenia popcornu, dzięki swojemu urokowi osobistemu szybko awansował do branży bankowej. W naszej firmie Krystian zajmował się wieloma rzeczami, jednak kiedy dostrzegł piękno tomografów i rezonansów nie potrafił się im oprzeć. Tak został inżynierem serwisu.  Krystian uwielbia nawiązywać nowe znajomości – głównie z atrakcyjnymi dziewczynami. Z przyjemnością jednak poznaje również innych ludzi. W czasie wolnym od businessu Krystian lubi trochę poruszać się na rowerze. Szczególnie, gdy celem wycieczki jest słoneczna plaża z krystalicznie czystą wodą oraz pozostałymi urokami. Zimą z kolei, z wielkim zapałem, zjeżdża na nartach i wskakuje w przeręble. Jego formą medytacji są długie spacery ze swoimi ulubionymi zwierzętami jakimi są psy. Bardzo lubi gotować, śpiewać i tańczyć – najlepiej wszystko na raz. Jego nieodzownym elementem są przeciwsłoneczne okulary, których podobno nie zdejmuje nawet do kąpieli.

Zarząd:
Maciej Staniszewski
Marek Świć

Asystent Zarządu:
Anna Jurkiewicz

Biuro:
Monika Chrząstowska
Katarzyna Kiewel
Beata Wilczyńska

Handel Zagraniczny i Zaopatrzenie:
Irena Pietrzak

Magazyn:
Krzysztof Kaminiński
Piotr Kubacki
Tomasz Stelmach
Emil Jurewicz

Inżynierowie:
Konrad Grabowski
Paweł Kozdra
Jakub Niedzielak
Piotr Otulski
Witold Piwowarski
Michał Siemiński
Krystian Woliński