O NAS

TQMS – To firma tworzona przez ludzi z pasją. Powstała z inicjatywy dwóch inżynierów współpracujących ze sobą od ponad 8 lat. Zajmujemy się kompleksowym serwisem urządzeń medycznych służących do diagnostyki obrazowej. Działamy na polskim rynku od 2016 roku, każdego dnia dbamy o ukontentowanie nawet najbardziej wymagających klientów. Specjalizujemy się  w aparatach CT oraz MR produkowanych przez GE, Siemens i Hitachi. Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie w autoryzowanym serwisie aparatów RTG firmy Shimadzu pozwala nam zapewnić najlepszą jakość usług serwisowych związanych również z tym sprzętem. Naszym klientom oferujemy najwyższe standardy współpracy dostosowując indywidualną ofertę spełniającą wszelkie oczekiwania. Świadczymy pełen zakres usług związanych z opieką serwisową, jak i profesjonalne doradztwo w wyborze najlepszych rozwiązań dotyczących Twoich urządzeń medycznych. Zapraszamy do kontaktu. Każdego klienta traktujemy indywidualnie.

Maciej Staniszewski

Jeden ze współzałożycieli firmy i nieugięty członek zarządu. Trzyma TQMS na swoich barkach niczym Atlas kule ziemską. Maciej to prawdziwy Chuck Norris wśród inżynierów.
Z półobrotu jest w stanie odkręcić nawet najmniejszą śrubkę. Czarny pas z obrazowania techniką fMRI miał już na studiach. Kolejne stopnie wtajemniczenia z dziedziny rezonansu osiągał zarówno w autoryzowanym, jak i nieautoryzowanym serwisie. Prywatnie bliżej mu do Kung-fu Pandy niż bohatera kina akcji. Poza pracą dąży do osiągnięcia spokoju i harmonii. Ukojenie przynosi mu obcowanie z naturą. Za najcenniejsze owoce życia uważa swoje trzy córki. Maciej to prawdziwa dusza towarzystwa. Muzyka? Już od najmłodszych lat niczym słowik śpiewał piłkarskie przyśpiewki stadionowe.

Człowiek renesansu, a może rezonansu…

Marek Świć

Współzałożyciel firmy, ostoja zarządu i całego TQMS. Inżynier pracujący – żadnej pracy się nie boi! Od budowlanki przez elektronikę, hydraulikę po informatykę, zagadnienia ścisłe również nie są mu obce. Człowiek pozytywnie napromieniowany, głównie przez lata doświadczenia. Od małego fascynuje go majsterkowanie. Legendy głoszą, że urodził się ze śrubokrętem w ręku. Z biegiem lat jego główną pasją stały się tomografy. Jednym słowem super hero w swojej dziedzinie.

Za dnia pogromca usterek, pod osłoną nocy wertuje stosy dokumentów. Posiada magiczną zdolność zapamiętywania part number-ów każdej zobaczonej części. Człowiek z pasją do pracy, a w wolnych chwilach tata na pełen etat. Mimo to nie ma ludzi idealnych, Marek posiada wielkie uzależnienie – zakupy internetowe. Buszowanie po stronach w poszukiwaniu ciągłych nowości technologicznych, narzędzi czy plastikowych bubli to prawdziwa obsesja Marka.

Katarzyna Kiewel

Swoją dobrocią i życzliwością potrafi ująć każdego. W firmie odpowiada za ład i porządek. Szczególnie w dokumentacji biurowej, formułach Excelowych , oraz wszelkich aspektach związanych z przesyłkami i magazynem. Jeśli zachodzi potrzeba, z bystrością sokoła monitoruje paczki krajowe oraz zagraniczne, zawsze trafnie odpowiadając agencji celnej na wszystkie pytania.
Nie przeoczy również, nawet najdrobniejszych błędów w numerach części z raportów uzupełnianych przez inżynierów. Na szczęście cierpliwości jej nie brakuje.
Prywatnie uwielbia oglądać seriale i czytać książki. Z racji zapotrzebowania na dreszczyk emocji są to głównie thrillery. Ponad wszystko ceni sobie siatkówkę. Jednak z racji obowiązków pracowniczych oraz domowych coraz rzadziej ma okazję żeby relaksować się w ten sposób.

Anna Kowalczyk

Podobno to kobieta stoi za każdym wielkim sukcesem. Tak jest również w TQMS. Weteran boju w naszej firmie. Dumnie nosi order pierwszego pracownika firmy, razem z kawą dla zarządu, w którym jest asystentem. Człowiek pióra. Napisane przez nią oferty są bardziej interesujące niż XIII Księga Pana Tadeusza. Porządkowanie i nadzorowanie papierów w firmie to jej działka. Jedno jest pewne, sam Pitagoras lepiej nie radziłby sobie z cyframi i segregatorami. Dobra dusza trzymająca pieczę nad wszystkim i wszystkimi. Rozmowy z klientami, prowadzenie kalendarza, a jak trzeba to i ustawienie do pionu inżynierów, gdy znajdzie najmniejszy błąd w raporcie. Jednym słowem Anka to super babka. Kocha fitness i swojego kota Puszka, z którym wspólnie dzielą kanapę oglądając filmy akcji.

Piotr Kubacki

Gdy potrzeba nietuzinkowej siły wszyscy wiedzą do kogo się zwrócić. To właśnie Piotr jest firmowym Herkulesem. Nie straszne mu najtrudniejsze zadania i nieziemskie wyzwania. Piotr jest oazą spokoju, równowagi i dyscypliny. Z tego powodu właśnie, świetnie się sprawdza na polu zarządzania jakością firmowego asortymentu i wyposażenia. Krążą legendy, że kiedyś Piotr o sile własnych ramion wyciągnął tomograf z płonącego budynku i wyskoczył z nim z trzeciego piętra… cóż niektóre legendy mają w sobie więcej prawdy, niż nam się wydaje. Prywatnie Piotrek lub zajmować się majsterkowaniem oraz naprawianiem samochodów. Z racji jego zamiłowania do off-roadu jest to niewątpliwie nieoceniona umiejętność. Jest to osoba towarzyska, uczynna i szczera. Jeśli masz jakiś problem, na pewno nie odmówi pomocy.

Elżbieta
Lewicka-Marciniuk

Ela to nasz nindża w ukryciu. Działa cicho i bezszelestnie, akcje specjalne prowadzi zza biurka. To ona stoi za ustaleniami terminów wizyt serwisu, jak również za rozdawaniem gwiazd szeryfa, w postaci certyfikatów jakości urządzeń medycznych. Prowadzenie księgowości wewnętrznej i czynności kadrowo – administracyjnych to główne zadania naszego koordynatora biura. Jak na prawdziwego nindże przystało, Ela uwielbia pogłębiać swoją wiedzę. Ukończyła dwie uczelnie wyższe i nadal dzielnie pnie się po schodkach kariery, by w przyszłości oddać się całkowicie swojemu marzeniu o hodowli seterów irlandzkich. Prywatnie szczęśliwa żona, matka i… pasjonatka aktywnego wypoczynku. Piesze wycieczki w góry, czy rowerowe przejażdżki to dla Eli najlepszy sposób na spędzania wolnego czasu.

Aleksander Murawski


Swoją przygodę z naprawianiem sprzętów zaczął dzięki studiom i zamiłowaniu do przedmiotów ścisłych – głównie matematyki i fizyki. Tajniki aparatury medycznej poznawał dzięki rozczłonkowywaniu tomografów i rezonansów, przemierzając Polskę na swym nieodłącznym motocyklu. Nieobce są mu prace demontażowe oraz montażowe przy instalacjach nowych sprzętów w Polsce i za granicą. Na co dzień Olek to człowiek spokojny, którego głównym zainteresowaniem jest wykorzystywanie wszystkich możliwości komputera. Jego prawdziwym hobby są również jednoślady. Rower czy motocykl? Nieważne – jeśli tylko ma dwa koła. Olek nie traci czasu na sen i lubi jak coś się dzieje – dlatego tak idealnie nadaje się do naszej firmy.

Jakub Niedzielak


“Wysoki blondyn tak z metr osiemdziesiąt, niebieskie oczy, czarujący uśmiech” – tak właśnie przedstawia się Kuba. Mimo tego, że to najmłodszy pracownik TQMS, w swoim życiu pociął na kawałki nie jeden tomograf – oczywiście w celach badawczych. Interesuje go wszystko co mechaniczne, techniczne, do skręcania, rozkręcania, przekręcenia, odkręcenia… Jego super moc to demontaż, a w tym temacie “niemożliwe” dla niego nie istnieje. Jakub niczym się nie przejmując, rozwiązania siłowe stawia nad te umysłowe.

Człowiek zarażający entuzjazmem.

Piotr Otulski

To prawdziwy Mac Gyver w swojej dziedzinie – za pomocą spinacza montuje silnik w aucie,bo normalnymi narzędziami byłoby przecież nudno. W wieku 7 lat rozkręcił swój ulubiony zegar z kukułką, niestety nigdy nie udało się go złożyć z powrotem. W ramach odkupienia win, za misję życiową wyznaczył sobie naprawianie wszystkich urządzeń. Tak właśnie narodził się specjalista od rezonansów. Pasjonat morza,wielbiciel żeglarstwa. Można stwierdzić, że urodził się na łodzi, a może w Łodzi…Pracę zawsze wykonuje rzetelnie krok po kroku, nie przejmując się zdaniem innych.Dokładność i precyzję stawia na pierwszym miejscu. Prawdopodobnie najspokojniejsza osoba na świecie. Wielu ludzi uważa, że jeśli miałby nadejść koniec świata, to chcieliby dowiedzieć się o tym właśnie od Piotra. O Piotrze można również powiedzieć, że to człowiek nie na żarty… – kocha jeść. Jego motto życiowe głosi, że “inżyniera prawdziwego poznasz polutownicy jego.”

Irena Pietrzak

Oaza skupienia i spokoju. Perfekcjonizm i dokładność w pracy stawia na pierwszym miejscu. Idealnie zorganizowany kalendarz to znak rozpoznawczy Ireny. Wszystko co ma swój czas musi mieć i swoje miejsce. Dzięki znajomości rynku i swoim wieloletnim kontaktom jest w stanie załatwić nawet najtrudniej dostępne części np. z drugiego końca świata. Wolne chwile celebruje w objęciach ukochanych lektur historycznych i kryminałów. Jako dyrektor do spraw logistyki musi gdzieś dać ujście emocjom. Mało kto wie, że Irena uwielbia deszcz,
a dlaczego? Nasza Pani dyrektor kocha w wolnych chwilach skakać ze swoimi córkami po kałużach! Zawodowo kobieta ściśle trzymająca się zasad, prawdziwa profesjonalistka.
W domu spontaniczny i  pozytywny żywioł. Wycieczka na drugi koniec polski? Za godzinę? “Nie ma sprawy, tylko poinformuję szefa” – taka właśnie jest Irena.

Witold Piwowarski

Przedstawiciel wymierającego gatunku prawdziwych inżynierów. Wyrażenia takie jak: światłowód, kolimator, anoda czy podkładka sprężysta znał od małego, lepiej niż literaturę Falskiego. Swoją szeroką wiedzę posiadł studiując inżynierię biomedyczną na Politechnice Lubelskiej. Stając się częścią zespołu TQMS, przekonał się jednak, że praktyczne umiejętności przychodzą jedynie z doświadczeniem. Wraz ze stażem pracy serwisowanie stało się jego hobby, które wciąga niczym rezonans ferromagnetyki. W wolnych chwilach Witek jest mistrzem od składania mebli. Jedna szafka w jeden dzień – nie ma problemu! Prywatnie jest on wielbicielem podróżowania po świecie i poznawania nowych kultur. Aktualnie dzięki pracy, jest on na etapie zwiedzania całej Polski – głównie zza szyby samochodu.

Michał Siemiński

Michał to prawdziwy człowiek orkiestra. Niegdyś idol nastolatek i bożyszcze tłumów. Obecnie poważny inżynier serwisu. Gitarę i flet zamienił na wkrętaki i klucz. Podobno jest w stanie poprowadzić każdy pojazd, od hulajnogi po bat-mobil. Ciągle się zastanawia co woli bardziej. Rezonansy? A może tomografy? Nie mogąc się zdecydować, pogłębia wiedzę na temat obu urządzeń. Michał ma w sobie coś z Indiana Jones’a, lubi odkrywać nowe miejsca. Jako nowy cel wyznaczył sobie zwiedzenie wszystkich stolic Europy. Kocha wędkowanie. Każdą złowioną rybę wypuszcza z nadzieją, że spełni jego trzy życzenia ( a tak naprawde ma zbyt miękkie serce, ale nigdy się do tego nie przyzna więc ciiiii).

Krystian Woliński

Człowiek pochodzący z Płocka, któremu żadna praca nie jest straszna. Swoje przygody zawodowe zaczynał od prażenia popcornu, dzięki swojemu urokowi osobistemu szybko awansował do branży bankowej. Jednak jego zamiłowanie do pracy z klientem oraz nieuzasadniona sympatia do wszystkich ludzi, skierowała go na tory przedstawiciela handlowego. Krystian uwielbia nawiązywać nowe znajomości – głównie z atrakcyjnymi dziewczynami. Z przyjemnością jednak poznaje również innych ludzi. W czasie wolnym od businessu Krystian lubi trochę poruszać się na rowerze. Szczególnie, gdy celem wycieczki jest słoneczna plaża z krystalicznie czystą wodą oraz pozostałymi urokami. Zimą z kolei, z wielkim zapałem, zjeżdża na nartach i wskakuje w przeręble. Jego formą medytacji są długie spacery ze swoimi ulubionymi zwierzętami jakimi są psy. Bardzo lubi gotować, śpiewać i tańczyć – najlepiej wszystko na raz. Jego nieodzownym elementem są przeciwsłoneczne okulary, których podobno nie zdejmuje nawet do kąpieli.

Zarząd:
Maciej Staniszewski
Marek Świć

 

Asystent Zarządu:
Anna Kowalczyk

 

Biuro:
Katarzyna Kiewel
Elżbieta Marciniuk-Lewicka

 

Handel Zagraniczny i Zaopatrzenie:
Irena Pietrzak

 

Handel Krajowy:
Krystian Woliński

 

Magazyn:
Piotr Kubacki

 

Inżynierowie:
Aleksander Murawski
Jakub Niedzielak
Piotr Otulski
Witold Piwowarski
Michał Siemiński